poniedziałek, 22 lipiec 2024

Grafik zajęć

 

CELLULIT ATAK

Zajęcia które atakują cellulit, zwłaszcza w miejscach w których jest go najwięcej czyli: uda, biodra i pośladki. Regularne ćwiczenia ujędrniają i wysmuklają ciało jak i pomagają zwalczyć niechcianą  pomarańczową skórkę! 

BPU

Zajęcia na których nacisk stawiamy na ćwiczenia na dolne partie ciała czyli: brzuch, uda i pośladki. Wielokrotność powtórzeń ćwiczeń doskonale wpływa na  formowanie mięśni jak i spalanie tkanki tłuszczowej.

ZUMBA

To połączenie tańca i fitnesu. Proste kroki i latynowskie rytmy pomagają w łatwy i przyjemny sposób spalić zbędne kalorie!  Nie czujesz że ćwiczysz, a na dodatek wspaniała atmosfera na zajęciach wprowadzi Cię w doskonały nastrój, na długo po zajęciach!

POLE DANCE 

Jedyne takie zajęcia w Wadowicach! Taniec przy drążku- to połączenie tańca, fitnesu i akrobatyki

STEP

Intensywne zajęcia  z wykorzystaniem stepu, oparte na układach choreograficznych.   Zajęcia poprawiają kondycję, spalają tkankę tłuszczową  jak i kształtują i wzmacniają dolne części ciała.

SENIOR FIT- zgrabna sylwetka (50+)

AKTYWNY SENIOR - gimnastyka zdrowotna z fizjoterapeutą

Zajęcia adresowane do osób starszych, angażujące całe ciało, choć z naciskiem na objętą problemem okolicę ciała. Mają za zadanie zwiększyć wydolność fizyczną organizmu i ogólną sprawność. Pobudzają ciało, pozwalają zachować sprawne stawy.