poniedziałek, 22 lipiec 2024

Istruktorzy

Instruktorzy Studio Pasoa Dance & Fitness w Wadowicach:

Agnieszka Filipowicz-Koniarz i Tomek Koniarz

View the embedded image gallery online at:
http://www.studiopasoa.pl/instruktorzy#sigFreeIda7a6da5749

Oboje zaczęli tańczyć w dzieciństwie. Przez ich życie przewijały się różne style taneczne, balet, taniec współczesny, jazz, itp., jednak na studiach rozpoczęli karierę w tańcu towarzyskim, dzięki któremu się poznali (to kolejne małżeństwo, które połączył taniecJ). Wciąż szkolą się u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów, wygrywając liczne turnieje tańca towarzyskiego na szczeblu ogólnopolskim, zdobywając Mistrzostwo na szczeblu Okręgowym oraz Krajowym. Oboje posiadają najwyższą mistrzowską międzynarodową klasę taneczną S.

Poszukując praktycznej strony tańca natrafili na DiscoFox oraz West Coast Swing. W bardzo niedługim czasie sięgnęli po najwyższe miejsca na krajowej i międzynarodowej arenie (m.in. Mistrzostwo Polski DiscoFox 2012, ’14, ’15, 4msce na Mistrzostwach Europy 2012, 8 miejsce na Mistrzostwach Świata 2013), stanowiąc przy tym także pierwszą parę reprezentacji Polski DiscoFox. 
Tancerze szkolący się u Agnieszki i Tomka rozpoczęli równie pełne sukcesów podbijanie parkietów Polski i świata, zajmując zaszczytne miejsca Vice i II vice Mistrzów Polski oraz 4te miejsce na Mistrzostwach Świata DiscoFox. 
Agnieszka i Tomek byli pierwszymi, którzy zorganizowali regularne, nieprzerwane kursy West Coast Swing w Krakowie. Są organizatorami imprez i warsztatów, a także turniejów – jako pierwsi zorganizowali turnieje Jack and Jill WCS i DF (w Krakowie i/oraz w Polsce).

Agnieszkę i Tomka można spotkać na licznych międzynarodowych eventach tanecznych - jeśli nie ma ich w weekend w Krakowie, a to zdarza się nazbyt często – wystarczy zapytać gdzie byli, jaką wykupili wizę i za którym tym razem stylem wyjechali :) Na wyjazdach podnoszą swój poziom nie tylko pod kątem tanecznym. Uczestniczą także w licznych szkoleniach i kursach trenerskich oraz sędziowskich zarówno w tańcu towarzyskim, jak West Coast Swing i DiscoFox. Wymienić wszystkie nazwiska, z którymi mieli szansę współpracować i uczyć się – to już zadanie niemożliwe. Są dyplomowanymi Instruktorami Sportu w dziedzinie Tańca Sportowego oraz certyfikowanymi trenerami West Coast Swing wg GPDiA . 
Ich głównym celem, który od 2013 roku próbują uzyskać w swojej własnej Szkole Tańca U2Dance w Krakowie, to dzielenie się radością z tańca z każdym przeciętnym Kowalskim. Pomimo ich sportowej zaciętości do tańca towarzyskiego, możliwości improwizacji, interpretacji muzycznej i zabawy w tańcach użytkowych DiscoFox i West Coast Swing są tym, czym przede wszystkim dzielą się na swoich zajęciach.
Naprawdę wierzą, że TAŃCZYĆ MOŻE KAŻDY!

Magdalena Folga

View the embedded image gallery online at:
http://www.studiopasoa.pl/instruktorzy#sigFreeId12b199088b

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Wymagająca, szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz uśmiech i satysfakcje pacjentów. Profesjonalna, pełna energii, stara się zarażać innych swoja pasją i wytrwale dąży do wyznaczonych celów.
Prywatnie: młoda mężatka i mam 5-letniej Lilki :)
Ukończyła:
kurs Thera-Band Academy
Prowadzi:
ćwiczenia oporowe i równoważne
gimnastyka korekcyjna ćwiczenia ogólnousprawniajace z dziećmi
ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, ogolnosprawnościowe osoby starsze:)

Karolina Gajewska

View the embedded image gallery online at:
http://www.studiopasoa.pl/instruktorzy#sigFreeIdc00772d3ba

Instruktor Zumba Fitness, Zumba kids, i Tańca Towarzyskiego.
Swoją przygodę z tańcem, rozpoczęłam w wieku 6 lat. Najpierw był balet przy Krakowskiej Operze i operetce, potem próbowałam różnych technik tanecznych tj. Hip hop, taniec nowoczesny, taniec towarzyski, aż doszłam do Zumby fitness .
Uwielbiam ludzi i chciałabym na swoich zajęciach dzielić się dobrą energią, i miłością do tańca! 
Zapraszam! PASOA to Pasja! Pasja do tańca, i do ludzi!

Armanda Laszczak

View the embedded image gallery online at:
http://www.studiopasoa.pl/instruktorzy#sigFreeId36ec528d8d

Nazywam się Armanda Laszczak. Od dziecka szukałam dla siebie odpowiedniej formy aktywności fizycznej, dlatego uczęszczałam na wiele zajęć ruchowych w tym taniec towarzyski, dancehall, taniec brzucha oraz przez pewien czas trenowałam karate. Jednak żadna z tych dyscyplin nie dawała mi satysfakcji i zazwyczaj po kilku miesiącach rezygnowałam. Dopiero gdy poznałam pole dance, doszłam do wniosku, że to coś dla mnie. Sport ten pozwala pokonywać swoje słabości oraz daje dużo satysfakcji z osiąganych efektów. Człowiek z każdym treningiem uczy się czegoś nowego, nabiera siły i gibkości. W 2015 roku ukończyłam kurs instruktora sportu ze specjalizacją pole dance w AMS we Wrocławiu. Wtedy też zdecydowałam się rozpocząć studia na AWF-ie w Katowicach na kierunku turystyka i rekreacja. Dzięki temu wciąż się rozwijam i zdobywam wiedzę z różnych dziedzin sportu, którą mogę przekazywać.